پیدا کردن دامپزشکی های اطراف | نزدیکترین کلینیک دامپزشکی به من
پیداکردن دامپزشکی اطراف من در سایت پت لینک بانک اطلاعاتی حیوانات

پیدا کردن نزدیک ترین دامپزشکی به من

مدت مطالعه 10 دقیقه

اولین چیزی که به  عنوان سرپرست حیوان باید بدونیم و بهش احتیاج داریم پیدا کردن نزدیکترین دامپزشکی به خودمونه حتما نیازه یه دامپزشکی خوبی که حیوونمون اونجا راحت هست رو بشناسیم، اما در کنارش پیدا کردن نزدیکترین دامپزشکی به من این کمک رو  کرد که تو مواقع اورژانسی خیلی زود سگم رو به دامپزشک برسونم؛ البته بیشتر مواقع برای چکاپ و واکسیناسیون، جراحی حیوان و خیلی کارهای دیگه که نیاز  به دامپزشک داشته باشم از دامپزشک خودش وقت میگیرم آخه اونجا راحت تره و با اونا ارتباط گرفته

اما برای مواقع یهویی و اورژانسی از نزدیکترین دامپزشکی ها به محل زندگیم آگاهی دارم، این موضوع منو به این فکر انداخت که این مطلب رو برای شما تهیه کنم تا شما هم به راحتی بتونید دامپزشکی های حوالی منزل خود را پیدا کنید و خیلی زود به اون کوچولو دوست داشتنیتون رسیدگی کنید.بهت قول میدم این مقاله بیشتر از آنچه فکر کنی برات مفیده... من تا جایی که بتونم کنار تمامی دوست داران حیوانات هستم

 

روش پیدا کردن نزدیک ترین دامپزشکی در پت لینک

 سر راست برم سر اصل مطلب اگر همین الان داری دنبال نزدیک ترین دامپزشکی حوالی خودت میگردی برو داخل این صفحه " لیست دامپزشکی ها " شهرتو انتخاب کن و با توجه به خدماتی که نیاز داری دامپزشکی های همجوار محله خودت رو ببین و به هر کدوم به نظرت نزدیکتر و دسترسیش راحت تره مراجعه کن ، تو ادامه مطلب روش کار با این صفحه و تمامی فیلتر هایی که تو صفحه براتون قرار دادیم رو توضیح میدم اگر جایی گیر کردی ادامه مطلب رو بخون اگر هم جواب نگرفتی برام تو بخش دیدگاه ها سوالتو بنویس.

 

پت لینک | بانک اطلاعات دامپزشکی ها و خدمات مربوط به حیوانات

سایت پت لینک رو که قطعا همتون میشناسید یک بانک جامع اطلاعاتی از دامپزشکیها و مراکز خدمات حیوانات که به جز معرفی امکانات و خدمات که واسه ی من و شما به عنوان سرپرست حیوونمون دونستنش لازمه یک عالمه مقاله ی مفید داخل سایت قرار میدیم که با خوندنش میتونید به حفظ جون و سلامت پت مهربونتون کمک کنید.

برای اینکه به لیستی از مراکز درمانی دسترسی داشته باشی اول وارد سایت پت لینک میشی که البته اگر داری این مقاله رو میخونی حتما الان داخل سایتی 😉 ولی اگر میخوای بری تو صفحه اصلی رو لینک پت لینک کلیک کن، بعد کافیه مراحل زیر رو دنبال کنی تا دامپزشکی های حوالی خودت رو پیدا کنی:

 

برای پیدا کردن دامپزشکی حوالی منزل به لیست دامپزشکی ها میریم

در قدم دوم باید از منوی بالای صفحه بر روی لیست دامپزشکی ها کلیک کنی. با کلیک بر روی لینکی که برات گذاشتم مستقیم به این صفحه میرسی.

حالا رسیدی به صفحه ی مورد نظر که میتونی بالای صفحه فیلترهای مختلف رو ببینی که میخوام در ادامه همه رو بهت توضیح بدم، بزن بریم 🤗:

 

پیدا کردن نزدیک ترین دامپزشکی در استان محل زندگی

اولین فیلدی که در صفحه ی لیست دامپزشکیها قرار داده شده مربوط به استان محل زندگیته که 31 استان ایران رو در آن قرار دادیم ( این ثبت دامپزشکی ها کار سختی بودا اما انجامش دادیم 🤗 تازه بعد میفهمی که کلی دامپزشکی هم ثبت کردیم، یکی یکی دنبال دامپزشکی ها گشتیم و الان بیش از 700 دامپزشکی ثبت شده روی پت لینک داریم راستش رو بگم از این بابت خیلی خوشحالم 😍 ) حالا شما میتونی با کلیک روی کادر مربوطه استان مورد نظرت رو انتخاب کنی؛ تا لیست دامپزشکی ها بر اساس استان محل زندگیت 🏠 فیلتر بشه، به همین راحتی.

✍️راستی شما هم اگر دامپزشکی رو میشناسی که تو سایت پیداش نمیکنی!!! ثبت دامپزشکی یا مراکز خدمات و خرید وسایل حیوانات اینجا کاملا رایگانه میتونی همونطور که تو عکس زیر میبینی وارد بخش " ثبت رایگان مراکز " بشی و دامپزشکی مدنظرت رو ثبت کنی، ماهم بعد از تطبق دادن اطلاعات و صحت اونا این دامپزشکی رو تو لینک دامپزشکی های پیشنهادی پت لینک نمایش میدیم و یه صفحه اختصاصی براش درست میکنیم.

ثبت کلینیک دامپزشکی در گوگل | پت لینک

✍️مثال: اگه میخوای لیست دامپزشکی های تهران رو ببینی کافیه از فیلتر "لطفا استان خود را انتخاب کنید" که شامل لیستی از استانهای مختلفه، تهران رو انتخاب کنی به همین سادگی!!

لیست دامپزشکی های تهران

یافتن دامپزشکی های حوالی منزل و محل کار بر اساس نوع خدمات

فیلتر بعدی با نام نوع خدمات مربوط به خدماتی است که شما به دنبال آن هستید؛ برای اینکه سریعتر به جواب برسی لازمه مشخص کنی برای چه کاری به دنبال کلینیک دامپزشکی میگردی، ما سعی کردیم خدمات دامپزشکی ها رو به دسته بندی های مختلف مثل چکاپ ، واکسیناسیون حیوانات، جراحی حیوانات و کاشت میکروچیپ و .... تقسیم کنیم تا شما تو کوتاه ترین زمان به مرکزی که نیاز دارین دسترسی داشته باشید.

اگر هم نوع خدمات را بر روی گزینه ی همه قرار بدی معناش اینه که دیگه کلینیکها به تفکیک خدماتشون نشون داده نمیشن و تمامی مراکز خدمات حیوانات نزدیک محل زندگیتون بهتون نمایش داده میشه.

 

تخفیف برای کیس های حمایتی

کم نیست تعداد سگ و گربه هایی که در سطح شهر با شرایط نامطلوبی زندگی میکنن، متاسفانه زندگی در کوچه و پس کوچه ها، زیر ماشین یا پارکینگ خانه ها باعث شده این طفلکیها آسیبهای زیادی ببینن. هممون بارها حیوانات شهری (خیابانی) رو دیدیم که بر اثر برخورد ماشین یا موتور دچار آسیب شدند 😔. در این بین تعداد گربه هایی 🐱که محل زندگیشون خیابونه از همه بیشتره و متاسفانه بارها دیدم که توسط یکسری آدم مریض و حیوان آزار بهشون صدمه و آسیب وارد شده.

فرقی نمیکنه پرنده ای رو ببینی که زخمی بر روی زمین افتاده یا گربه ای با دست و پای آسیب دیده؛ اگه مثل من عاشق حیوانات باشی دیدن این صحنه ها خیلی اذیتت میکنه و میخوای هر کاری از دستت بر میاد واسه ی این کوچولوها انجام بدی؛

این موضوع جایی ناراحت کننده تر میشه که شاید بودجه ی کافی 💵برای درمان این زبون بسته ها رو هم نداشته باشی برای همین خیلی از کلینیک های دامپزشکی بخشی با عنوان تعرفه حمایتی دارند و آن را به درمان سگ ها، گربه ها و پرنده های آسیب دیده در شهر اختصاص دادن تا بتونن کمکی به حفظ جون این کوچولوهای بی پناه کرده باشن اگر این گزینه رو انتخاب کنید میتونید لیست خودتون رو بر مبنای دامپزشکی هایی که تعرفه حمایتی در نزدیک محل زندگی شما دارند فیلتر کنید.

لیست مراکز تخفیف برای کیس های حمایتی حیوانات | پت لینک

 

چکاپ و واکسیناسیون

💉 واکسن سگ، گربه، طیور، پرنده های زینتی و کلا هر حیوان خانگی دیگه ای یکی از نکات مهم برای مراقبت از آنهاست قبلا در مورد زمان بندی واکسن سگ و گربه با هم صحبت کردیم و کامل نکات مرتبط با این موضوع روبهتون گفتم اگر نمیدونید از مقاله های زیر استفاده کنید:

جدول زمانبندی واکسیناسیون سگ

جدول زمانبندی واکسیناسیون گربه

میدونید که پیدا کردن کلینیک دامپزشکی نزدیک خونه که واکسیناسیون حیوانات رو انجام بده خیلی مهمه. برای اینکه نزدیکترین دامپزشکی نزدیک خونه که کارهای چکاپ و واکیسناسیون حیوانات رو انجام میده پیدا کنی کافیه نتایج رو روی این گزینه فیلتر کنی 

لیست مراکز چکاپ و واکسن حیوانات | پت لینک

کاشت میکروچیپ

قبلا در مورد کاشت میکروچیپ و اینکه میکروچیپ چیست با هم صحبت کردیم میدونید که میکروچیپ یک سیستم الکترونیکی برای شناسایی حیواناته، میکروچیپ اندازه ی بسیار ریزی داره و در زیر پوست حیوان قرار میگیره نه اینکه فکر کنی خیلی سخته و حیوونمون اذیت میشه ها  😞نههههه اصلا اینطور نیست کاشت میکروچیپ مثل یه واکسیناسیون ساده اس پس خیلی نگران نباشین، حالا اگر بخوام برای حیوون جدیدی که آوردمش پیش خودم اینکارو انجام بدم، برای اینکه مراکز خدمات حیواناتی که نزدیک خودم هستند و کاشت میکروچیپ رو انجام میدن پیدا کنم من از این فیلتر استفاده میکنم.

لیست مراکز کاشت میکروچیپ حیوانات نزدیک من

 

 

جراحی حیوانات

عقیم سازی سگ و گربه، جراحیهای ارتوپدی، جراحی و خارج کردن انواع تومور، جراحی پرندگان 🐦، جراحی چشم و... از مهمترین عملهای جراحی حیوانات است که اگه پت شما نیاز به آن داشته باشه باید به دنبال کلینیک های مرتبط باشی.

 بهترین راه برای پیدا کردن دامپزشکی مناسب، آشنایی با تمامی مراکز درمانی و خواندن نظرات است که پت لینک این کار رو برای شما آسون کرده و میتونید با انتخاب جراحی حیوانات به عنوان خدمات، لیستی از کلینیک های دامپزشکی که عمل جراحی انجام میدهند رو به همراه سایر اطلاعات آنها ببینید.

لیست مراکز جراحی حیوانات

 

خدمات دندانپزشکی حیوانات

بهداشت دهان و دندان سگ 🐶 و گربه یکی دیگه از نکات مهمیه که به عنوان سرپرست حیوان باید بهش توجه داشته باشی. قبلا در مورد دلایل مسواک زدن سگ ها باهم صحبت کردیم پیشنهاد میکنم حتما حتما این مقاله رو بخونید تو این مقاله از تجربه های خودم نوشتم براتون.

  اگر دنبال کلینیک هایی که خدمات مربوط به دهان و دندان حیوانات خانگی ما رو انجام میدن هستید کافیه فیلتر " خدمات دندانپزشکی حیوانات" رو انتخاب کنید.

لیست مراکز خدمات دندانپزشکی حیوانات

 

سونوگرافی و رادیولوژی حیوانات

گاهی اوقات دامپزشک برای تشخیص دقیق بیماری حیوان سونوگرافی یا رادیولوژی تجویز میکنه و اگه این خدمات در همان کلینیک انجام نشه مجبوری حیوان رو برای انجام این آزمایشهای دقیق به مرکزی ببری که دارای دستگاه سونوگرافی و رادیولوژی باشه در این زمان پت لینک به کمکت میاد و میتونی با مشخص کردن سونوگرافی و رادیولوژی حیوانات در فیلتر "بر اساس نوع خدمات" خیلی راحت اقدام به پیدا کردن دامپزشکی هایی که سونوگرافی و رادیولوژی دارند در اطراف خودت کنی.

بهت پیشنهاد میکنم حتما درباره ی کلینیکی که این خدمات رو انجام میده تحقیق کنی و بخش دیدگاه کاربران رو که در صفحه ی هر دامپزشکی اومده بخونی تا بهترین انتخاب رو داشته باشی و حیوون کوچولوت اصلا اذیت نشه.

لیست مراکز سونوگرافی و عکسبرداری حیوانات | پت لینک

 

آزمایشگاه تشخیصی

از دیگر خدماتی که شاید برای حفظ جون و سلامتی حیوان دلبندت بهش نیاز پیدا کرده باشی آزمایشگاه تشخیصیه؛ خوشبختانه خیلی از کلینیک ها و مراکز درمانی بخشی با عنوان آزمایشگاه تشخیصی دارن که با نمونه گیری از حیوان میتونن بیماری رو تشخیص بدن اگر به دنبال نزدیک ترین ازمایشگاه حیوانات به خودت هستی،میتونی در فیلتر خدمات، آزمایشگاه تشخیصی رو انتخاب کنی.

 لیست مرکز آزمایشگاه حیوانات |petlink

 

اصلاح و شستشو

همونطور که میدونی سلامت پوست و موی حیوان یکی از نکات مهیه که بر روی سلامتیش تاثیر زیادی داره؛ حالا اگه به دنبال کلینیک هایی هستی که کوتاهی و اصلاح موی حیوانات 💇 ، آراسته کردن پر پرنده ها، کوتاهی منقار و ناخن های پرنده رو انجام میدن میتونی با فیلتر کردن خدمات اصلاح و شستشو لیستی از این کلینیکها را ببینی.

لیست مراکز اصلاح و شستشویی حیوانات

 

پانسیون حیوانات

حیوانات خونگیمون دیگه عضوی از خانواده ی ما شدن و من هم مثل شما دوست دارم همیشه و هر زمان دوست پشمالوم کنارم باشه 💕؛ اما متاسفانه هممون گاهی اوقات به دلایل مختلفی مثل سفر، رفتن به میهمانی که جای این کوچولوها نیست یا هزار دلیل دیگه نمیتونیم این دوست داشتنی ها رو با خودمون همراه کنیم و از طرفی نمیخوایم تنها بذاریمشون تا خدایی ناکرده بهشون لطمه ای وارد بشه در این جور مواقع بهترین راه چاره سپردن حیوان به پانسیون و مراکز نگهداری از حیواناته؛ که البته تعدادشون در شهرهای مختلف ایران کم نیست فقط شاید خیلی شناخته شده نیستن که این مشکل رو هم پت لینک حل کرده و لیست کلینیک ها را که دارای پانسیون بوده و مراکز مراقبت از حیوانات رو در این فیلتر برای شما قرار داده ایم ، البته اگر دنبال پانسیون سگ در غرب تهران هستید پیشنهاد میکنم وارد این صفحه بشین : پانسیون سگ در غرب تهران 

لیست مراکز پانسیون حیوانات نزدیک من

آتلیه عکاسی حیوانات

چه کسی رو میشناسی که دلش نخواد از حیوان دلبندش عکس داشته باشه یا حتی یه عکس یادگاری 📷 باهاش بندازه؟؟!! قطعا هممون دوست داریم عکسی از پتمون داشته باشیم تا وقتی ازش دوریم بهش نگاه کنیم و دلتنگیمون رفع بشه. خوشبختانه خیلی از کلینیک ها به این بخش هم فکر کردن و قسمتی از مرکز خودشونو اختصاص به آتلیه عکاسی حیوانات دادن و معمولا با دکورهای مختلف قشنگترین لحظات شیرین کاری های این بامزه های دوست داشتنی رو برامون ثبت میکنن که راستش نمیشه این لحظه ها رو با گوشی خیلی وقتا گرفت اونا بیشتر بلدن چطور عکسای ناب بگیرن، من خودم هم گاهی از این خدمات استفاده میکنم تا عکسای خاص از سگم داشته باشم.

لیست مراکز آتیله عکاسی حیوانات نزدیک محل زندگی | پت لینک

 

آموزش رفتاری

سگها حیوانات باهوش و دوست داشتنی هستن و سگی که عادتهای رفتاری غلط نداشته و به خوبی تربیت شده باشه دوست داشتنی تر هم میشه؛ وظیفه ی من و شما تربیت و رفع عادتهای رفتاری غلطیه که ممکنه سگ از خودش نشون بده. البته تربیت این پشمالوهای شیطون به همین سادگیا هم نیست و هستن کسایی که در این زمینه تخصص دارن و میتونن خیلی از رفتارهای اشتباه سگ مثل درگیریش با دیگر حیوانات، لجبازی کردنش، گوش به حرف ندادن و هر رفتار غلطه دیگه ای رو اصلاح کنن. برای دسترسی به این خدمات میتونین آموزش رفتاری رو انتخاب کنین.

مراکز آموزش رفتار به حیوانات نزدیک من | پت لینک

پت شاپ

دیگه هممون میدونیم که پت شاپ فروشگاهیه که هر آنچه برای تغذیه و نگهداری از حیوانات خانگی نیاز داشته باشی در آنجا پیدا میکنی. انواع غذای خشک، کنسروی، تشویقی ها، اسباب بازی، باکس حمل حیوان، جای خواب، لوازم بهداشتی و... در پت شاپ به فروش میرسه و اگه میخوای نزدیکترین پت شاپ ها به محل زندگیتو پیدا کنی بعد از انتخاب استان مورد نظرت کافیه در فیلد کناری پت شاپ رو انتخاب کنی.

لیست پت شاپ های اطراف من | پت لینک

حمل و جابجایی حیوانات

اگه میخوای با حیوان پشمالوت سفر بری میدونی که مسافرت در مسیرهای طولانی هم خودتو اذیت میکنه هم حیوان زبون بسته رو برای همین بهتره که جابجایی حیوان با ماشینهای ویژه ای 🚚 که مجهز به سیستم تهویه و باکسهای استاندارد هستن انجام بشه.

فرقی نمیکنه که سفر هوایی باشه یا زمینی برای مسافرت با هواپیما هم نیاز به باکسهای استاندارد و مناسب پروازه و بهترین کار اینه که خدمات حمل و جابجایی حیوان رو به یک مرکز معتبر بسپاری و قطعا پیدا کردن مراکز حمل و جابجایی حیوان در شهرمون خیلی ساده نیست؛ چونکه باید در بین این همه مرکز، از طریق جستجو در اینترنت آن ها رو بشناسیم در صورتیکه میتونین خیلی راحت با فیلتر کردن حمل و جابجایی حیوانات در فیلد خدمات به این مراکز دست پیدا کنین.

لیست مراکز خدمات حمل و نقل حیوانات در اطراف من | پت لینک

 

پیدا کردن نزدیک ترین دامپزشکی بر اساس ساعت کاری

🕛 فیلد دیگه ای که در پت لینک قرار داده ایم تا بتونی راحت تر مرکز خدمات حیوانات مورد نظرت رو پیدا کنی، ساعت کاری کلینیک هاست.

حتما برات پیش اومده که حیوان زبون بسته نصفه شب یا حتی روزهای تعطیل دچار علائم غیر عادی بشه 😔 که نگرانت کنه و بخوای سریعتر علتشو بدونی؛ در این مواقع است که نیاز به یک کلینیک دامپزشکی شبانه روزی داری

کافیه تو فیلد "بر اساس ساعت کاری" شما گزینه " شبانه روزی " رو انتخاب کنی تو این بخش ما سه قسمت داریم یکیش شبانه روزیه که توضیحش رو خدمتتون گفتم دو تای دیگه هم بر اساس روزهای جمعه و روزهای تعطیل براتون دسته بندی کردم

نکته : اگر فکر میکنید دسته دیگه اینجا لازمه باشه تو دیدگاه برام بنویسید، نظرتون میتونه برامون کمک کننده باشه

·         ارائه خدمات در روز جمعه

·         ارائه خدمات در روزهای تعطیل رسمی

·         شبانه روزی

 

مراکز خدمات حیوانات بر اساس ساعت کاری | پت لینک

 

جستجوی عبارت جدید برای پیدا کردن دامپزشکی اطراف 

🔎 ما تو پت لینک فکر همه چیو کردیم و با وجود فیلترهای مختلفی که گذاشتیم که بهت کمک میکنه تا نزدیکترین کلینیک دامپزشکی رو با توجه به جستجوت پیدا کنی. یه فیلتر دیگه هم با نام "جستجوی عبارت جدید" قرار داده ایم ، میدونی این فیلتر به چه درد میخوره؟ میتونی با کمک این بخش هر چی که فکر میکنی در دسته بندی های پت لینک نیومده رو جستجو کنی مثلا با وارد کردن کلمه ی پرنده ، خیلی راحت لیستی از کلینیک پرندگان رو میبینی.

یا مثلا اگه اسم دکتر دامپزشک رو میدونی و میخوای آدرس و شماره ی کلینیکشو پیدا کنی کافیه اسم دکتر رو در فیلد جستجوی عبارت جدید سرچ کنی تا تمامی اطلاعات کلینیکش بهت نمایش داده بشه.

 

نحوه ی پیدا کردن نزدیک ترین دامپزشکی به من در پت لینک

میخوام با یه مثال نحوه ی استفاده از این فیلترها رو برای پیدا کردن نزدیکترین دامپزشکی به محل زندگیتو یادت بدم. بعد از اینکه وارد صفحه ی لیست دامپزشکی ها شدی، اگه برای جراحی حیوان خانگی دنبال یک کلینیک شبانه روزی در تهران میگردی کافیه از فیلتر "لطفا استان خود را انتخاب کنید" استان تهران، از فیلتر "بر اساس نوع خدمات" جراحی حیوانات و از فیلد "بر اساس ساعت کاری" شبانه روزی رو انتخاب کنی تا لیستی از کلینیک های شبانه روزی برای جراحی حیوانات در تهران را پیدا کنی.

بعد از مشاهده ی لیست کلینیک ها میتونی بر روی هر یک از دامپزشکی های اطراف خودت کلیک کنی تا وارد صفحه ی مربوط به آن دامپزشکی بشی؛ در صفحه ی جدید میتونی اطلاعات تماس مرکز، آدرس و لوکشین کلینیک، خدمات و ساعات کاری و نام مدیر کلینیک دامپزشکی مورد نظر رو مشاهده کنی.

 

و اما در آخر...

قطعا حیوانات هم مثل ما آدمها در طول سال چندین بار گذرشون به مراکز درمانی می افته؛ خوشبختانه در حال حاضر مراکز و کلینیکهای دامپزشکی مختلفی در سطح شهر دایر شدند اما متاسفانه برخی از این مراکز به دلیل نداشتن وجدان کاری و عدم تخصص کافی در این زمینه موجب تلف شدن حیوان میشن که این خیلی دردآور و ناراحت کننده اس. برای همین بهتره قبل از اینکه پت دوست داشتنیمونو به اون مرکز یا کلینیک ببریم حتما اطلاعات کلینیک رو بررسی کنیم، نظرات رو بخونیم اگه اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی دیگه ای دارن سری بهشون بزنیم و بعد برای انتخاب کلینیک تصمیم بگیریم.

یادت نره که این حیوانات زبون بسته موجودات بی گناهی هستن و ما در مقابلشون مسئولیم...

برای دوستانتان بفرستید :

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل *

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ می باشد 1399-1400