لیست دامپزشکی های کرج | سایت پت لینک

لیست آدرس بیمارستان ها و کلینیک های دامپزشکی در کرج

مدت مطالعه 4 دقیقه

دامپزشکیهای کرجلیست دامپزشکیهای شهرهای ایران

در این مطلب قصد داریم مشخصات و اطلاعات تماس بیمارستان ها و  دامپزشکی های کرج را لیست کرده و به بررسی برخی از پرطرفدارترین آنها بپردازیم برای دیدن لیست کامل دامپزشکیهای کرج  و دامپزشکی سایر استانهای کشور روی لینک بالا کلیک کنید و برای آشنایی بیشتر با برخی از کلینیکها و بیمارستانهای دامپزشکی کرج، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اگر شما هم به یکی از کلینیکهای دامپزشکی کرج مراجعه کرده اید و تجربه مثبت، منفی یا آموزنده ای دارید، می توانید به صفحه اختصاصی کلینیک موردنظر خود در سایت پت لینک مراجعه کرده و نظر خود را در قسمت نظرات کاربران ثبت کنید. ثبت نظرات شما میتواند کمک شایانی به بهبود کیفیت مراکز و راهنمایی مراجعین جدید برای انتخاب هرچه صحیح تر کلینیک دامپزشکی برای حیوان خانگی آنها باشد. همچنین به کمک سایت پت لینک میتوانید به راحتی دامپزشکی های کرج را پیدا کنید و بهترین کلینیک دامپزشکی در کرج  که مناسب خدمات مورد نیاز حیوان شماست، انتخاب نمایید. 

کلینیک دامپزشکی در کرج با نام امداد حیوانات

لینیک دامپزشکی امداد حیوانات که در مهرشهر کرج واقع شده است، در تمامی زمینه های عمومی و تخصصی دامپزشکی از قبیل چشم پزشک حیوانات، بخش درمانی حیوانات اگزوتیک و  پرندگان، سرم تراپی، داخلی، آزمایشگاه و حتی آتلیه عکاسی از حیوانات شما، خدمت رسانی می کند. همچنین کلینیک دامپزشکی کرج در راستای ترویج فرهنگ حیوان دوستی، برای مراجعینی که حیوانات بی سرپرست را برای درمان می آورند، تعرفه حمایتی دارد.

☎️ اطلاعات تماس : شماره تماس دامپزشکی کرج امداد حیوانات کرج

 

البرز یکی از دامپزشکی های کرج در عظیمیه کرج

 البرز یکی از دامپزشکی های معتبر کرج است با مدیریت آقای دکتر شهرام بهروزی در عظیمیه کرج قرار دارد که خدمات بسیاری را برای حیوانات عزیز شما ارائه میدهد این کلینیک حیوان در کرج در زمینه چک آپ و واکسیناسیون، جراحی، خدمات دندانپزشکی حیوانات، اصلاح و شستشو، و پت شاپ فعالیت می کند. همچنین برای درمان بیمارسهای چشمی، قلبی ریوی، مغزی و ارتوپدی حیوانات خانگی می توانید به کلینیک دامپزشکی البرز کرج مراجعه کنید.

☎️ اطلاعات تماس: کلینیک دامپزشکی البرز کرج

 

کلینیک دامپزشکی ماهان در والفجر کرج

کلینیک دامپزشکی در کرج به نام ماهان ، در ساعات 10 صبح تا 10 شب آماده ارائه تمامی خدمات عمومی و تخصصی دامپزشکی از قبیل تصویربرداری، آزمایش خون، جراحی های عمومی و تخصصی، معاینه و درمان حیوانات اگزوتیک، اصلاح و شستشو و ... می باشد. همچنین میتوانید لوازم مورد نیاز حیوانات خانگی را از پت شاپ ماهان کرج تهیه کنید. برای دیدن سایر پت شاپ های شهر کرج، کلیک کنید

☎️ اطلاعات تماس: کلینیک دامپزشکی ماهان کرج

 

دامپزشکی عظیمیه در عظیمیه کرج

کلینیک دامپزشکی عظیمیه در میدان اسبی عظیمیه شهر کرج واقع شده است. در این کلینیک در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل بین ساعات 10 صبح تا 8 شب، میتوانید برای انجام امور دامپزشکی همراه با حیوان خانگی خود مراجعه کنید. در این کلینیک با مدیریت آقای دکتر سعید نظری خدمات عمومی و تخصصی دامپزشکی برای حیوانات خانگی انجام میگیرد.        

☎️ اطلاعات تماس : کلینیک دامپزشکی عظیمیه کرج

 

کلینیک حیوان در مهرشهر کرج با نام اردیبهشت

دامپزشکی اردیبهشت یکی از دامپزشکی های کرج است، با مدیریت آقای دکتر علی مسعودنیا در تمامی روزهای هفته حتی تعطیلات رسمی تا ساعت 11 شب، پذیرای حیوانات خانگی شما می باشد. در این کلینیک کلیه خدمات عمومی و تخصصی حیوانات از قبیل سونوگرافی و تصویربرداری، آزمایش خون، پانسیون حیوانات، خدمات دندانپزشکی حیوانات و ... ارائه می گردد.

☎️ اطلاعات تماس : کلینیک دامپزشکی اردیبهشت در کرج

کلینیک ایرانا در جهانشهر کرج

کلینیک دامپزشکی در کرج  با نام آیرانا در جهانشهر کرج با مدیریت آقای دکتر امیر هادی شادنوش واقع شده است. شما میتوانید در تمامی روزهای تعظیل حتی جمعه ها (به استثنای تعطیلات رسمی) به این کلینیک مراجعه کرده از خدمات کامل مجموعه برای حیوانات خانگی، از چک آپ و واکسیناسیون گرفته تا عقیم سازی و جراحی حیوانات و تصویربرداری و سونوگرافی و ... را انجام دهید. علا.وه بر این می توانید لوازم موردنیاز حیوانات خانگی خود را از پت شاپ مجموعه تهیه نمایید.

☎️ اطلاعات تماس: کلینیک دامپزشکی در کرج ایرانا

 

کلینیک دامپزشکی شبانه روزی ارم در مهرشهر کرج (کلینیک دامپزشکی شبانه روزی مهرشهر کرج)

این کلینیک شبانه روزی کرج در بلوار شهرداری مهرشهر واقع شده که این امکان را برای شما فراهم کرده است که هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به یکی از خدمات حیوانات داشتید بتوانید حیوان خود را به این دامپزشکی ببرید چرا که به صورت شبانه روزی کلیه خدمات عمومی و تخصصی حیوانات خانگی را ارائه می دهد. درصورتی که حیوان شما به بستری و پانسیون نیز نیاز داشته باشد، میتوانید به این کلینیک شبانه روزی در کرج مراجعه کنید.

☎️ اطلاعات تماس : کلینیک دامپزشکی شبانه روزی ارم در مهرشهر کرج

 

کلینیک دامپزشکی شبانه روزی در کرج با نام آوا

کلینیک دامپزشکی آوا ی البرز با مدیریت آقای دکتر علی ستاره بهبهانی، به صورت شبانه روزی در کرج، به امور بهداشتی ، تشخیصی و درمانی حیوانات خانگی می پردازد. این کلینیک در بلوار مطهری کرج واقع شده و در صورت نیاز به خدمات درمانی اورژانسی در هر ساعتی از شبانه روز می توانید به کلینیک دامپزشکی آوا مراجعه کنید.

☎️ اطلاعات تماس: تماس کلینیک دامپزشکی آوا

 

بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی فردیس کرج (دامپزشکی در فردیس کرج (

در بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی فردیس شما می توانید در تمامی روزهای هفته و ساعات شبانه روزی برای تمامی خدمات عمومی، تخصصی و فوق تخصصی دامپزشکی مراجعه کنید. با تماس با بخش اورژانس بیمارستان میتوانید به صورت شبانه روزی از مشاوره آنلاین با دامپزشک بهره ببرید. همچنین در این بیمارستان دامپزشکی امکان انجام اندوسکوپی و کلونوسکوپی حیوانات خانگی نیز وجود دارد.

☎️ اطلاعات تماس: بیمارستان دامپزشکی فردیس

 

کلینیک دامپزشکی در گوهردشت کرج با نام آروانا  (دامپزشکی رستاخیز کرج)

کلینیک دامپزشکی آروانا واقع در گوهردشت کرج در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 9 شب و در روزهای جمعه تا ساعت 3 عصر، پذیرای حیوانات خانگی عزیز شما می باشد. در این کلینیک می توانید از خدمات عمومی و تخصصی دامپزشکی بهره ببرید.

☎️ اطلاعات تماس : دامپزشکی آروانا کرج

 

کلینیک دامپزشکی شبانه روزی ابوریحان در مهرویلای کرج

این کلینیک با مدیریت آقای دکتر رفیق در مهرویلای کرج واقع شده و به صورت شبانه روزی کلیه خدمات تشخیصی و درمانی مربوط به حیوانات خانگی را ارائه می دهد. همچنین به صورت شبانه روزی می توانید از مشاوره آنلاین با پزشکان این بیمارستان برای تشخیص مشکل پت خود، استفاده کنید.

☎️ اطلاعات تماس : بیمارستان دامپزشکی ابوریحان

 

لیست دامپزشکیهای شهرهای ایران

دامپزشکی و پت شاپ پونه کرج

دامپزشکی پونه یکی از دامپزشکی های کرج است که بازدید خوبی بر روی سایت پت لینک داشته در این مرکز شما میتوانید خدماتی نظیر چکاپ و واکسیناسیون حیوانات ، کاشت میکروچیپ ، جراحی حیوانات ،  اصلاح و شستشو  و خدمات دندانپزشکی حیوانات در کرج را دریافت کنید همچنین در پت شاپ پونه کرج شما میتوانید لوازم مورد نیاز حیوان خود را دریافت کنید، پونه هم یک دامپزشکی در کرج محسوب میشود و هم یک پت شاپ کامل دارد که تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل نیز از ساعت 9 صبح تا 23 باز و آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

 

☎️ اطلاعات تماس :دامپزشکی و پت شاپ پونه کرج

لیست دامپزشکی های کرج و سخن آخر 

در انتها از شما کاربر عزیز خواهشمندیم پت لینک را در راستای تکمیل بانک اطلاعاتی دامپزشکی کشور یاری کرده و درصورتیکه نام کلینیک دامپزشکی حیوان شما در لیست دامپزشکیهای پت لینک ثبت نشده، به قسمت ثبت رایگان مراکز در پت لینک مراجعه کرده و نام و مشخصات کلینیک مورد نظر خود را ثبت کنید. همچنین ثبت تجربه مثبت یا منفی شما از یک کلینیک دامپزشکی در هر یک از شهرهای ایران، به دوستان دیگر کمک می کند تا انتخاب بهتری برای دوستان کوچک خود داشته باشند.

در ضمن، درصورتیکه یک حیوان خانگی دوست داشتنی در خانواده خود دارید، از سر زدن به صفحه پلاک های گردنی QR-Code حیوانات خانگی غافل نشوید.

 

برای دوستانتان بفرستید :

دیدگاه کاربران

" برای این مطلب دیدگاهی نوشته نشده است " هرگونه سوال ، ابهام یا نظری دارید برای ما بنویسید ثبت دیدگاه

ثبت دیدگاه

به غیر از نام، سایر اطلاعات اختیاری بوده و در سایت منتشر نخواهند شد

نام شریف شما *

ایمیل شما

موبایل

متن دیدگاه *

عملیات انجام شد

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ می باشد 1399-1400