درباره پت لینک بیشتر بدانید

چطور همه چیز شروع شد؟

انگیزه آفرینش پت لینک خیلی ساده بود؛ عشق حیوانات، حقوق حیوانات و حامیان حیوانات.

پت لینک میخواد ابزاری هوشمند و هدفمند باشه در دست دوستداران حیوانات تا بتونن به ساده ترین و سریع ترین راه ممکن به صحیح ترین اطلاعات لازم در زمینه خدمات حیوانات دست پیدا کنن. ما میخوایم در حد توان، راه پرمشقت حمایت رو برای شما هموار کنیم.

امروز پت لینک کجاست؟

پت لینک درحال حاضر کاملترین و به روزترین بانک اطلاعاتی مراکز خدماتی مربوط به حیوانات در شهر تهرانه که به صورت کاملا هوشمند، امکان انواع جستجوی پیشرفته رو به شما میده تا بتونید مراکز متناسب با نیاز دوست کوچیک خودتون رو به بهترین نحو روی نقشه پیدا کنید.

چه جریانی در پیش است؟

قصد داریم در آینده ای نزدیک پت لینک را به تمام استانهای ایران گسترش داده و هر حامی در ایران، نام پت لینک را به عنوان دوستی هوشمند به خاطر داشته باشد. به زودی خدمات و محصولات متنوعی از طریق سامانه پت لینک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

صورتهای پشت پت لینک

person

حنانه ثنایی

کارشناس رشته مهندسی پزشکی هستم و فعال در زمینه تجهیز مراکز درمانی؛ گیاهخوارم؛ به هنر، ورزش و سفر علاقمندم ولی از وقتی خودم رو شناختم همیشه اطرافیانم بیش از هرچیز دیگه ای من رو به عاشق حیوانات بودن میشناختن! من به حیوانات عشق می ورزم و امیدوارم بتونم از طریق پت لینک، سهم کوچکی در بهبود شرایط حیوانات در ایران داشته باشم. امید دارم پت لینک بتونه جایگاه خودش رو به عنوان ابزاری هوشمند و قابل اعتماد در بین جامعه بزرگ حامیان حیوانات ایران، پیدا کنه.

به فردایی امن برای حیوانات سرزمینم امید دارم

هیچ چالشی مانع به حساب نمیاد، اگر پای یک موضوع جذاب و کارآمد در میون باشه

بهرام علم دوست

تحلیل گر سیستم و معمار نرم افزار

فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی نرم افزار هستم و سالهاست در زمینه طراحی و تولید سیستم های نرم افزاری در پلت فرم های مختلف فعالیت دارم. از اونجا که معتقدم تجزیه تحلیل ، معماری نرم افزار و دست یابی به راهکار های صحیح در داده پردازی مهمترین بخش در فرایند تولید یک سیستم نرم افزاریه سعی دارم در پت لینک بیشترین انرژی رو در این بخش صرف کنم. امیدوارم بتونم با بهره گیری از تجربیات و تخصص هایی که طی این سالها بدست آوردم بستری قدرتمند برای فعالان این عرصه فراهم کنم.

person
person

مینا پاسبانپور

طراح و توسعه دهنده وب

کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و متخصص در زمینه طراحی رابط کاربری وب سایت ها و نرم افزار های مبتنی بر وب. تا امروز به عنوان طراح و توسعه دهنده وب در پروژه های زیادی حضور داشتم اما تمایل و علاقه اصلی من ، کار در پروژ هایی با موضوع جدید و استارتاپ هاست. از اونجا که با بعضی از اعضای تیم آشنایی قبلی داشتم به موضوع پت لینک علاقه مند شدم و کار خودم با این تیم رو شروع کردم. پت لینک از پتانسیل بالایی برای جذب مخاطبین خودش برخورداره و میتونه خیلی زود تبدیل به دوستی آشنا برای دوستداران حیوانات بشه.

یک طرح موفق صرفا مدیون ظاهری زیبا نیست. کارآمد بودن در طراحی رابط کاربری حرف اول رو میزنه


petlink logo

پت لینک چیست ؟

پت لینک میخواد ابزاری هوشمند و هدفمند باشه در دست دوستداران حیوانات تا بتونن به ساده ترین و سریع ترین راه ممکن به صحیح ترین اطلاعات لازم در زمینه خدمات حیوانات دست پیدا کنن. ما میخوایم در حد توان، راه پرمشقت حمایت رو برای شما هموار کنیم.

عضویت در خبرنامه پت بلاگ

برای عضویت یا لغو عضویت در خبرنامه پت لینک کافیست ایمیل خود را وارد کنید. .

مجری طرح : راسن انفورماتیک
پت لینک را دنبال کنید :
تمامی حقوق محفوظ است برای پت لینک